لوله – پیپ داماد آمریکا نتانیاهو رییس جمهور

لوله – پیپ: داماد آمریکا نتانیاهو رییس جمهور داماد ترامپ دونالد ترامپ فلسطین اشغالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار اجتماعی لایروبی معابر جهت جلوگیری از آبگرفتگی ، آماده باش شهرداری جهت بارش‌های بهاری پایتخت

سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آمادگی کامل تمامی بخش های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بارش های بهاری و احتمال کم کردن دمای پایتخت

لایروبی معابر جهت جلوگیری از آبگرفتگی ، آماده باش شهرداری جهت بارش‌های بهاری پایتخت

آماده باش شهرداری جهت بارش های بهاری پایتخت/ لایروبی معابر جهت جلوگیری از آبگرفتگی

عبارات مهم : ایران

سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آمادگی کامل تمامی بخش های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بارش های بهاری و احتمال کم کردن دمای پایتخت، گفت: تمامی معابر شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به صورت مستمر از سوی مسئولان ستادی کنترل می شود و در صورتی که اتفاقی بیفتد، دستورات مورد نیاز به فوریت داده می شود تا مسایل حل و فصل شود.

به گزارش ایسنا، سمیع الله حسینی مکارم در حاشیه دیدار سرزده از مرکز کنترل ترافیک پایتخت، با اشاره به آخرین اوضاع معابر و فعالیت اکیپ های خدمات شهری در سطح شهر تهران، ابراز کرد: هم اکنون معاونان خدمات شهری و شهرداران تمامی مناطق 22 گانه در آماده باش قرار دارند و معاون امور مناطق، معاون خدمات شهری و تمامی دست اندرکاران در بخش ستادی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز فعال هستند. علاوه بر این براساس گزارش هایی که در جریان دیدار از مرکز کنترل ترافیک از سطح شهر ارایه می شد، مسئله خاصی در معابر پایتخت وجود نداشت.

سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با تاکید بر اینکه تا این لحظه گزارش خاصی از ایجاد مسئله جهت شهروندان ارایه نشده هست، گفت: خوشبختانه تمامی مسیل ها و معابر پیش از این لایروبی شده است و شرایط مورد نیاز فراهم است تا مشکلی جهت شهروندان تهرانی به وجود نیاید؛ از این رو است که تاکنون با مسئله خاصی روبرو نبودیم ولی با این وجود آمادگی کامل در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران وجود دارد تا در صورت وقوع هرگونه مشکلی، به سرعت بتوانیم در صحنه حضور پیدا کرده و آن را برطرف کنیم.

لایروبی معابر جهت جلوگیری از آبگرفتگی ، آماده باش شهرداری جهت بارش‌های بهاری پایتخت

وی در پاسخ به سوالی راجع به آمادگی شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت کم کردن دما و احتمال بارش برف بهاری در بعضی از مناطق پایتخت، گفت: با گزارشی که از سوی مسئولان مربوطه ارایه شده است حتی در معابری که احتمال دارد درجه هوا به زیر صفر رسیده و یخ بندان صورت گیرد، آمادگی کامل وجود دارد که بتوانیم به سرعت مسئله را مرتفع کنیم تا مشکلی جهت شهروندان پیش نیاید.

براساس گزارش شهرنوشت، حسینی مکارم در آخر از آماده باش سامانه 137 جهت دریافت گزارش های احتمالی شهروندان از سطح شهر خبر داد و تاکید کرد: همه عوامل موجود در شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت پیگیری به این امور از آمادگی کامل برخوردار بوده و در صحنه حضور دارند.

سرپرست شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به آمادگی کامل تمامی بخش های شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت بارش های بهاری و احتمال کم کردن دمای پایتخت

واژه های کلیدی: ایران | آمادگی | شهرداری | ترافیک پایتخت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs