لوله – پیپ داماد آمریکا نتانیاهو رییس جمهور

لوله – پیپ: داماد آمریکا نتانیاهو رییس جمهور داماد ترامپ دونالد ترامپ فلسطین اشغالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل تقویت روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران و آنکارا‎ ، قطر از فاز دفاع به حمله رفت

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت کشور کوچک قطر نه تنها در برابر تحریم‌های ۴ کشور همسایۀ خود ایستاده هست، بلکه در این بحران حالت هجومی به خود گرفته است. 

تقویت روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران و آنکارا‎ ، قطر از فاز دفاع به حمله رفت

قطر از فاز دفاع به حمله رفت/ تقویت روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران و آنکارا‎

عبارات مهم : ایران

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت کشور کوچک قطر نه تنها در برابر تحریم های ۴ کشور همسایۀ خود ایستاده هست، بلکه در این بحران حالت هجومی به خود گرفته هست.

به گزارش تسنیم، روزنامه آمریکایی واشنگتن پست در مطلبی می نویسد: قطر بعد از گذشت 2 ماه از شروع تحریم ها میلیاردها دلار از دارایی های خود را جهت اصلاح اوضاع اقتصادی و امنیتی اش بکار گرفته است.

تقویت روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران و آنکارا‎ ، قطر از فاز دفاع به حمله رفت

این روزنامه آمریکایی افزود: قطر همچنین دست به اصلاحاتی زده هست. این کشور روابط خود با ترکیه و کشور عزیزمان ایران را نیز بهتر کرده است که این امر شاید زمینه را جهت تشکیل ائتلاف هائی در منطقه فراهم کند.

واشنگتن پست، همچنین، تأکید کرد که تلاش آمریکا جهت میانجیگری بین متحدان نزدیکش به بن بست رسیده است و حل بحران کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس به جای میانجیگری، از طریق کانال های دیپلماتیک و حقوقی پیگیری می شود.

روزنامه واشنگتن پست در گزارشی نوشت کشور کوچک قطر نه تنها در برابر تحریم‌های ۴ کشور همسایۀ خود ایستاده هست، بلکه در این بحران حالت هجومی به خود گرفته است. 

این روزنامه در گزارش خود افزود: قطر جهت مقابله با تحریم های همسایگانش به شورای امنیت شرکت ملل متحد و شرکت تجارت جهانی شکایت کرده و از شرکت بین المللی هوانوردی غیرنظامی نیز خواسته است که این مساله را بررسی کند که آیا عربستان سعودی و متحدانش با بستن حریم هوایی خود به روی هواپیماهای قطری توافقنامه های بین المللی مسافرت هوایی را نقض کرده اند یا نه؟

به گزارش العالم، قطر همچنین روابط خود با قطر را زیاد کردن داد تا بتواند خسارت هایی را که از متحدان سابقش مجبور شده است هست، جبران کند. قطر هفته گذشته اعلام کرد که 7 کشتی جنگی ایتالیایی به ارزش 6 میلیارد دلار خریداری کرده است و ماه ژوئیه گذشته نیز از آمریکا چند جنگنده اف 15 به ارزش 12 میلیارد دلار خریداری کرده بود.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | تحریم ها | روزنامه | آمریکایی | واشنگتن پست | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs