لوله – پیپ داماد آمریکا نتانیاهو رییس جمهور

لوله – پیپ: داماد آمریکا نتانیاهو رییس جمهور داماد ترامپ دونالد ترامپ فلسطین اشغالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی ردپای جریان‌های ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر کاملا مشخص است / دادستان کل کشور

دادستان کل کشور با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضا با اغتشاشگران روزهای اخیر گفت: ارزش و جایگاه مردم عزیز ما بالاتر از این است که بخواهیم مطالبات به حق و قانونی

ردپای جریان‌های ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر کاملا مشخص است / دادستان کل کشور

دادستان کل کشور: ردپای جریان های ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر کاملا مشخص است

عبارات مهم : امنیت

دادستان کل کشور با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضا با اغتشاشگران روزهای اخیر گفت: ارزش و جایگاه مردم عزیز ما بالاتر از این است که بخواهیم مطالبات به حق و قانونی آن ها را با این اغتشاشات پیوند دهیم و باید این مباحث را از هم جدا کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی دادستانی کل کشور، حجت الاسلام و المسلمین منتظری با اشاره به اینکه ردپای جریانات ضد انقلاب در این اغتشاشات کاملا مشخص هست، گفت: پشت پرده این آشوب ها و اغتشاشات دشمن های قسم خورده ای هستند که از ابتدای انقلاب تا به امروز ضربه های فراوانی از نظام خورده اند و در هر مقطعی هم تصریح داشتند که می خواهند از ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران و از انقلاب و این کشور انتقام بگیرند، بنابراین مردم عزیز ما قطعا و مسلما بصیرت مورد نیاز را دارند و تحلیل صحیحی خواهند داشت و می دانند که این جریان، یک جریانی است که کاملا ریشه در خارج دارد و دشمن های توطئه می کنند.

ردپای جریان‌های ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر کاملا مشخص است / دادستان کل کشور

دادستان کل کشور تصریح کرد: دشمن های با دلارهایی که عربستان سعودی هزینه کرده و تصریح داشتند که باید آشوب را به داخل کشور عزیزمان ایران بکشانیم امروز درصدد انتقام از ضربه هایی که خوردند، هستند؛ ولی مردم عزیز ما قطعا اجازه نخواهند داد که ضربه دشمن کینه توزی که چهار دهه به دنبال انتقام هست، بخواهد اثرگذار باشد.

منتظری با اشاره به اهمیت امنیت جامعه آن را بزرگترین سرمایه هر کشور دانست و افزود: هر نوع کار اقتصادی و فعالیتی که به نفع جامعه است اگر بخواهیم در همه عرصه ها و بخش ها انجام دهیم، مستلزم داشتن امنیت است و مردم عزیز ما در بعضی از شهرهایی که شاهد جریانات و اغتشاشات بودند می دانند و می بینند که ناامنی چقدر جهت مردم ناگوار هست، بنابراین با تلاش مسئولان و در صحنه بودن مردم، باید امنیت از هر جهت مورد توجه قرار گیرد.

دادستان کل کشور با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضا با اغتشاشگران روزهای اخیر گفت: ارزش و جایگاه مردم عزیز ما بالاتر از این است که بخواهیم مطالبات به حق و قانونی

وی با بیان اینکه حضور مردم در صحنه و هوشیاری آن ها در ایجاد و گسترش امنیت نقش مهم و اثرگذاری دارد، گفت: مردم باید بدانند که ایجاد امنیت بدون حضور آن ها در صحنه امکان ندارد.

منتظری تاکید کرد: عنصرهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی قطعا و مسلما با حضور مردم می توانند امنیت مورد نیاز را تامین کنند.

دادستان کل کشور افزود: انتظار این است که مردم عزیز ما و آن ملتی که این انقلاب را به وجود آورده و هر لحظه هم در طول این قریب به چهل سال در صحنه بوده و هست، خودشان در ایجاد و گسترش امنیت، همکاری و هم افزایی مورد نیاز را با مسئولان امنیتی، انتظامی و قضایی داشته باشند.

ردپای جریان‌های ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر کاملا مشخص است / دادستان کل کشور

وی ادامه داد: هر فرد ایرانی هنگامی که می بیند یک چنین حوادثی در حال رخ دادن است باید اطلاعات مورد نیاز را به مسئولان امنیتی بدهد و در نخستین وقت پرسشها را در مورد هر اتفاق ای که در نطفه دارد منعقد می شود در اختیارمسئولان اطلاعاتی و امنیتی و انتظامی قرار دهند که این اقدام در پیشگیری بسیار موثر است.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: از سوی دیگر اگر اتفاق ای در بیرون اتفاق افتاد مردم باید خودشان را به عنوان یک چشم و عین دیده و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار مسئولان ایجاد امنیت قرار دهند.

دادستان کل کشور با تاکید بر برخورد قاطع دستگاه قضا با اغتشاشگران روزهای اخیر گفت: ارزش و جایگاه مردم عزیز ما بالاتر از این است که بخواهیم مطالبات به حق و قانونی

حجت الاسلام و المسلمین منتظری خاطرنشان کرد: هنگامی که چنین حوادثی اتفاق می افتد، به هرحال اغتشاشگرانی هستند که به جان مردم، مال مردم و اموال عمومی هیچ ترحمی ندارند.

وی افزود: در طول این چند روز حوادثی که رخ داد نشان داد که این ها جز ایجاد ناامنی و اغتشاش هیچ هدفی ندارند و باید بدانند که دستگاه های امنیتی و قضایی شوخی با کسی ندارند.

ردپای جریان‌های ضد انقلاب در اغتشاشات اخیر کاملا مشخص است / دادستان کل کشور

حجت الاسلام و المسلمین منتظری به کسانی که در جامعه ناامنی ایجاد می کنند هشدار داد که به صورت قاطع با آن ها برخورد خواهد شد و گفت: دادستان ها در سراسر کشور به صورت شبانه روز در صحنه حضور داشته و مواظبت های مورد نیاز را انجام می دهند، با دستگاه های امنیتی و انتظامی همکاری مورد نیاز را خواهند داشت و ما از آن ها انتظار داریم همانگونه که تاکنون هم چنین بوده، بیش از گذشته مواظبت های مورد نیاز را داشته باشند.

دادستان کل کشور افزود: پرونده هایی که تشکیل می شود به دادگاه خواهد رفت و طبق مقررات قانونی پیگیری خواهد شد؛ ولی آشوبگران و عوامل پشت پرده آن ها باید بدانند که نه دستگاه قضایی و نه دستگاه امنیتی و نه دستگاه اطلاعاتی در ارتباط با این مسئله کوتاه نخواهند آمد.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری با تاکید بر اینکه این حوادث جهت ما یک هوشیار هست، بیان داشت: مسئولان در هر رده ای اعم از اجرایی، قضایی و تقنینی باید زیاد به مردم توجه کنند و واقعا این مردم هستند که سرمایه گذاری کرده، هزینه پرداختند و شهدای فراوانی تقدیم نمودند تا نظام روی کار آمده است.

وی با بیان اینکه مطالبات به حق مردم در حد مقدورات و امکانات حتما باید برآورده شود، گفت: مسئولان نیز مطمئنا در این راستا حرکتشان را تسریع خواهند بخشید و کوچکترین کوتاهی در انجام وظیفه، خیانت به مردم، اسلام، انقلاب و خون شهدا است.

دادستان کل کشور ابراز امیدواری کرد که این حرکت ها تبلوری باشد جهت همه مسئولان تا مواظبت بیشتری کرده و به وظایف و تکالیفشان زیاد اهتمام داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه مردم عزیز هیچ نگرانی نداشته باشند و دستگاه های امنیتی، انتظامی و قضایی پای کار هستند، گفت: البته همانطور که تاکید کردم با همکاری و هم افزایی خود مردم این اتفاق صورت خواهد گرفت.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آماری از تعداد دستگیرشدگان دارید یا خیر، گفت: دستگیرشدگان دو دسته هستند، یک عده کسانی هستند که در صحنه دستگیر می شدند که خیلی عوامل مهم و تاثیرگذار در اغتشاشات نبودند و فریب بعضی تبلیغات را خورده اند که با تذکری که داده می شود چنانچه مرتکب جرمی نشده باشند قطعا برخورد قضایی آنچنان با آن ها نخواهد شد.

دادستان کل کشور تصریح کرد: ولی آن هایی که مرتکب جرم می شوند و اقدام به تخریب می کنند و آسیب به مردم می رسانند قطعا دستگاه قضایی و امنیتی اطلاعاتی با آن ها برخورد شدید خواهد کرد.

وی با بیان اینکه کاملا دم خروس Hشکار و مشخص شده است که ریشه این جریانات در سیا و موساد است که این اغتشاشات را هدایت کردند، گفت: یک مشت لاشخوری که به دنبال این بودند که یک حوادثی اتفاق افتد تا آن ها بتوانند از این لاشه تعفن اغتشاش استفاده کنند که البته خوشبختانه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی ما کاملا اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دارند.

وی در آخر رابطه با اینترنت و ضرورت ساماندهی آن نیز گفت: مردم عزیز ما باید بدانند که رها بودن اینترنت و در اختیار بودن این فضا در دست دشمن، جهت همه عرصه های زندگی ما مضر است همانگونه که در این جریانات اخیر دیده شد که این ها چه شرارت هایی دارند و به هیچ چیز ترحم نمی کنند، لذا تصور نشود که مسئولان به دنبال این هستند که این فناوری روز از مردم سلب شود بلکه بایستی نظارت و کنترل شود.

حجت الاسلام و المسلمین منتظری افزود: مردم دیدند که اگر فضا باز باشد این ها چه کارهایی می کنند و رسما در اینترنت به کار بردن و ساختن اسلحه و مواد آتش زا را به مردم اموزش دادند و کارهایی کردند که که با عقل و منطقی سازش ندارد.

دادستان کل کشور خاطرنشان کرد: اگر چنانچه از سال های قبل در اجرای فرمایش مقام معظم رهبری شبکه های ملی خودمان را راه اندازی و تقویت کرده بودیم، امروز نیازمند این نبودیم که از طریق شبکه های خارجی که اطلاعات را به خارج از کشور انتقال یافته می کنند، استفاده کنیم.

وی در آخر خطاب به مردم عزیز کشورمان یادآور شد: مردم باید بدانند که رها بودن این فضا به ضرر کشور و خانواده ها است و باید ساماندهی شود و اینکه بعضی تبلیغ می کنند که با استفاده از خبر رسان های داخلی اطلاعات رصد می شود همه شایعاتی است که دشمن ایجاد کرده و قطعا حریم شخصی افراد از هر گونه تعرضی به لحاظ موازین شرعی و قانونی مصون است.

واژه های کلیدی: امنیت | دستگاه | مسئولان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs